שינוי גודל האותיות

בקשה קטנה:    הגעת לכאן, קראת, זה מעניין אותך? השאר/י קצת. אולי יהיה לך גם מה להגיד בתגובה.    הגעת לכאן, קראת, זה לא מעניין אותך? אנא, צא/י ואל תטריד/י. תודה מראש

על דבורים, טכנולוגיה ומשרות בדרגת חוסר הכשרון

קיבלתי היום דוא"ל שחיש מהר העלה את רמת החשד שלי כי מדובר בשמועה. למה? – כי אין בגוף ההודעה לא תאריך מקורי ולא שם הכותב.
בגיגול פשוט מצאתי מיד את המקור אשר הפריך את חשדותיי – מדובר בהעתק מדוייק (למעט ההפניה למקור, לשם הכותב ולתאריך הכתיבה) של ידיעה מאת אבי אשכנזי באתר NRG בדבר מגלה כיוון ומרחק חדש בשם "דבורה" אשר נכנס במהלך חודש מרץ 2007 לשימוש במשטרת התנועה.

היות ויש לי בעיה רצינית הן עם יחסם של הרבה נהגים בישראל לחוק, והן עם גישתם של משרד התחבורה ומשטרת ישראל לנושא אכיפת חוקי התנועה ומניעת תאונות דרכים, אני רוצה להימנע מתגובה ישירה לדברים עצמם ולאופן הצגתם באותה הידיעה. אבל דבר אחד מאוד הטריד אותי בקריאת הידיעה הזאת. כיצד ייתכן שאדם המצוטט כאומר: "אי אפשר לשבש את פעילות המכשיר" נושא בתפקיד של ראש מדור טכנולוגיה באגף התנועה של משטרת ישראל? האם אין תנאי מסויים לקבלת תפקיד שכזה בדבר ההבנה הטכנולוגית הבסיסית כי אין דבר כזה "מכשיר שאי אפשר לשבש את פעולתו" (אלא, כמובן, אם מכשיר זה אינו מבצע פעולה כלשהי ו/או לא נועד לביצוע פעולה כלשהי – אולם אז, יש שיחלקו על כינויו מכשיר)?!

האם ייתכן, כי גם בקרב קצונת משטרת ישראל של שנות ה2000 – משטרה מתייעלת ללא הרף, מייושם העקרון הפיטרי וישנם קציני משטרה אשר הגיעו לדרגת חוסר הכשרון שלהם ובכ"ז אינם קצינים בדימוס?! אינני נוהג לשאול שאלות רטוריות והפעם חרגתי ממנהגי זה – זה פשוט מטריד אותי ביותר.

*
שייך לנושא(ים): אני חושב משמע אני קיים, מערכות (חוסר) הפעלה, רשתות (מכל מיני סוגים)
*
תג(ים): , , . כתובת לשליחת TrackBack לפוסט זה
לפוסט זה ניתן להגיב בארבעה אופנים שונים: את כל התגובות לפוסט זה, ניתן לקבל גם ב תגובות לפוסט זה בRSS ערוץ RSS נפרד.

2 תגובות על על דבורים, טכנולוגיה ומשרות בדרגת חוסר הכשרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *