שינוי גודל האותיות

בקשה קטנה:    הגעת לכאן, קראת, זה מעניין אותך? השאר/י קצת. אולי יהיה לך גם מה להגיד בתגובה.    הגעת לכאן, קראת, זה לא מעניין אותך? אנא, צא/י ואל תטריד/י. תודה מראש

לא להפסקת אש בתנאים שכאלו!

טרור של מדינה. דבר לא יכול להצדיק את התקיפה. תקיפה מחרידה. טבח. תגובה חסרת פרופורציות. פשע מכוער.

איזה מבין השניים מתאים יותר?
להודיע לתושבים, אזרחים באמת חפים מפשע, כי בשל פעילות טרור משטח כפרם, נאלץ צה"ל להפציץ את הכפר. אותו ארגון עצמו המפעיל את אותה פעילות טרור, מונע מאותם תושבים לעזוב, ואז כאשר מגיעה ההפצצה הם נפגעים ונהרגים. ואז מרים אותו ארגון טרור, שוב, את ראשו וקורא לנקמה.

שיגור כמאה רקטות וטילים אל עבר אוכלוסיה אזרחית בכל יום, התגאות שחצנית מכך ששני מליון בני אדם יושבים במקלטים בתנאים לא תנאים כבר למעלה שבועיים. איום בכך שיותר אזרחים יאלצו לעשות אותו דבר וייפגעו בכל זאת. ואף קיום אותו איום.
איזה מבין שני אלה הוא פשע מכוער ותגובה חסרת פרופורציות?

אם התוצאה של ההרג הזה, שיכול היה להימנע לחלוטין, אם לא ארגון כחיזבאללה שולט בדרום לבנון, הוא שיביא להפסקת האש, כפי שדורשת, כבוד מזכירת המדינה. או אז אכן ניצח החיזבאללה את הקרב והכניע את המערכה. אזרחים חפים מפשע אינם צריכים למות בשום מקום. אולם, אם ניתן לאותו הארגון את מבוקשו, ונפסיק בטרם הושמד אותו ארגון לחלוטין, אבוי למדינת ישראל, אבוי לארצות הברית של אמריקה, אבוי לאיחוד האירופי, אבוי לעולם החופשי כולו.

תוצאת המערכה בצפונה של ישראל ובדרומה של לבנון צריכה להיות אחת ויחידה, באם חפץ העולם החופשי להמשיך ולהתקיים. פירוק ארגוני החיזבאללה והחמאס מנשקם לחלוטין והסרת איום הרקטות והטילים מעל ישראל כולה. כל תוצאה אחרת תאותת לכל ארגון טרור באשר הוא כי הוא רשאי להמשיך בפעילותו והוא צפוי לנצח. ואין זה משנה אם אגון הטרור הוא מקומי, אזורי בין לאומי או אף מגובה בשלטונה של מדינה. אין זה משנה אם אלו חיזבאללה, הצ`צ`נים, ה IRA אל-קעידה או אירן.

אסור לתת לטרור לנצח.

*
שייך לנושא(ים): מלחמה במפלגת אללה
*
תג(ים): , , . כתובת לשליחת TrackBack לפוסט זה
לפוסט זה ניתן להגיב בארבעה אופנים שונים: את כל התגובות לפוסט זה, ניתן לקבל גם ב תגובות לפוסט זה בRSS ערוץ RSS נפרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *