שינוי גודל האותיות

בקשה קטנה:    הגעת לכאן, קראת, זה מעניין אותך? השאר/י קצת. אולי יהיה לך גם מה להגיד בתגובה.    הגעת לכאן, קראת, זה לא מעניין אותך? אנא, צא/י ואל תטריד/י. תודה מראש

עוברים דירה

בעת האחרונה, מאוד עכור בסביבתי.

בין נבכי הביורוקרטיה של המוסד לביטוח לאומי, שעדיין לא מכיר בעובדה כי קשיי ההשתכרות שלי בשנים האחרונות ובכלל, נובעים מהיותי אדם בספקטרום האוטיסטי בחברה בעלת סובלנות מוגבלת לאנשים שכמותי (יש סיכוי רב שהעזרה האדירה של הקליניקה לסיוע משפטי לאנשים עם מוגבלויות, אכן תישא פירות – אבל עוד חזון למועד שכן הדרך עדיין ארוכה), לבין אבחון של שתיים מבנות הבית לאור קשיים לא מעטים שגם הן עומדות בפניהן, וגם כאן רבים המערימים קשיים מיותרים נוספים, די קשה לי בזמן האחרון, להביא את עצמי לכדי עשייה ממשית. הדבר היחיד כמעט, שאני מצליח להתרכז בו, הוא הרשת הפרטית של המחשבים בביתי. במשך זמן רב אני מתלבט בעניין התקנת WordPress כאן, בבית. ובכן, בסופו של דבר זה עובד (עדיין עם כמה תקלות קלות, אבל גם אותן אני מקווה, בעתיד, לסדר).

 אז מהיום, הבלוג שלי נשאר בבית. ככה אני יותר קרוב אליו והוא אלי. השליטה שלי בו עדיין אינה מושלמת אבל היא הרבה יותר טובה ממה שאני יכול לקבל במקומות אחרים. אני רק מקווה שהעובדה שאני לא ממש בלוגיה שלמה, לא תרחיק אותי ואת הבלוג מקהל היעד ושרוחב הפס הדליל שלי לא יפריע יותר מידי לגישה אל הבלוג ואל האתר.

*
שייך לנושא(ים): כללי, רשתות (מכל מיני סוגים)
*
תג(ים): , . כתובת לשליחת TrackBack לפוסט זה
לפוסט זה ניתן להגיב בארבעה אופנים שונים: את כל התגובות לפוסט זה, ניתן לקבל גם ב תגובות לפוסט זה בRSS ערוץ RSS נפרד.

7 תגובות על עוברים דירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *