שינוי גודל האותיות

בקשה קטנה:    הגעת לכאן, קראת, זה מעניין אותך? השאר/י קצת. אולי יהיה לך גם מה להגיד בתגובה.    הגעת לכאן, קראת, זה לא מעניין אותך? אנא, צא/י ואל תטריד/י. תודה מראש

תגובות

איך מגיבים בבלוג הזה?:

ניתן להגיב לפוסטים בבלוג הזה (רוב הפוסטים פתוחים לתגובות) בכמה צורות (בכל מקרה, בכדי להגיב, יש להיכנס לעמוד הפוסט, בלחיצה על כותרת הפוסט):

  • בתחתית הפוסט נמצאות תגובות שכבר קיימות לאותו הפוסט. מתחת להן, נמצא מקום להזנת תגובה חדשה. משתמשים/ות רשומים/ות, אשר נכנסו למערכת הבלוג עם שם וסיסמא, ימצאו את שמם/ן רשום כבר מעל המקום לרישום התגובה.
  • בלוגרים/ות יכולים/ות לשלוח הפניה (TrackBack) מתוך פוסטים שלהם/ן. את ההפניות יש לשלוח לכתובת הפוסט בתוספת wp-trackback.php לפני התו ?. לדוגמא, הפניות לפוסט ממנו לקוח טקסט זה ניתן לשלוח לכתובת http://ronen.acisrael.org/wp-trackback.php?p=64. קישור לפסוט בבלוגכם/ן (שממנו נשלחה ההפניה), יכנס לרשימת התגובות לפוסט.
  • בלוגרים/ות במערכות עצמאיות (ז"א, עד כמה שאני מעודכן, לא בבלוגיה של תפוז ולא בישראבלוג), אשר בלוגם/ן תומך בשליחת קישורים אוטומטית, יכולים פשוט לקשר אל כתובת הפוסט ובכל לשלוח צליל (PingBack). לדוגמא, צליל לפוסט ממנו לקוח טקסט זה, הוא קישור פשוט לכתובת http://ronen.acisrael.org/?p=64. בדומה להפניה, קישור לפסוט בבלוגכם/ן (שממנו הוא נשלח), יכנס לרשימת התגובות לפוסט.
    בבקשה להקפיד לא לבלבל בין כתובתם של פוסטים לכתובת הבלוג עצמו http://ronen.acisrael.org, אשר אתם/ן מוזמנים/ות, בחפץ לב, לקשר אליה אך איננה תגובה לפוסט כלשהו
  • אם כל זה לא הועיל, ניתן לשלוח תגובות אלי בדוא"ל לכתובת gilronen@gmail.com. אך אם ברצונכם/ן כי תגובה זו תפורסם בבלוג, אנא ציינו זאת במפורש בגוף ההודעה, עם ציון כותרת הפוסט אליו אתם/ן מגיבים/ות.

עוד על RSS, TrackBack, PingBack ומה שמסביב, ניתן למצוא באתר RSS בישראל של חנן כהן.

עדכונים והוספות:

  • בעמודי הפוסטים, מתחת לכל פוסט (במידה והפוסט פתוח לתגובות), בסוף רשימת התגים (אם אין לפוסט תגים, תופיעה הצלמית במקום רשימת התגים), מופיעה הצלמית TrackBack image. לחיצה על צלמית זו תציג את כתובת ה TrackBack של אותו הפוסט.
  • בעמודי הפוסטים, בין הפוסט לתגובות עליו, מופיע (במידה והפוסט פתוח לתגובות) מלבן עם קישורים לכל דרכי התגובה האפשריות לאותו הפוסט (כמו גם קישור לערוץ הRSS של התגובות לאותו הפוסט).
  • במערכת חדשה זו, ניתן להגיב גם על תגובות (ולא רק על הפוסט עצמו). ניתן לשרשר (רמת התגובה הראשונה שהגיבו עליה) עד לרמה חמישית של תגובות. בכדי להגיב לתגובה, יש להיכנס לעמוד הפוסט ולפני שרושמים את התגובה בתחתית העמוד, יש ללחוץ על הקישור "להגיב" מתחת לתגובה שעליה ברצונכם/ן להגיב.

לא ניתן להגיב לתוכן עמוד זה!